Поліцейська сводка

14.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя  м.Козятин, про те, що його син під час сварки спричинив йому тілесні ушкодження.

14.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки смт. Бродецьке, що невідомі особи спричинили тілесні ушкодження її сину.

15.01.2019 року надійшли матеріали від дільничного офіцера , про те, що в ході проведення обшуку в квартирі жителя м.Козятин в одній з кімнат було виявлено та вилучено подріблену речовину зовні схожу на рослини «коноплі». Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів).

15.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, що  сталася ДТП. Виїздом встановлено, що житель м.Козятин керуючи автомобілем «Рено» не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням внаслідок чого допустив наїзд на автомобіль марки «ВАЗ», який стояв припаркований на узбіччі. В наслідок ДТП ніхто тілесних ушкоджень не отримав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

15.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, що невідома особа шляхом підбору ключа до вхідних дверей проникла до її підвального приміщення звідки здійснила крадіжку велосипеда та господарських речей. Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

16.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя с.Сошанск , що його брат вчиняє конфлікти.

16.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Лопатин, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє сварку.

17.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, що невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку його планшета. Вжитими заходами працівниками поліції встановлено, що у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюється житель м.Козятин. Викрадений планшет вилучено. Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка).

18.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, що її чоловік в п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчиняє сварку.

18.01.2019 року надійшло повідомлення, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, що в м.Козятин по вул.Білоцерківській сталося ДТП за участю автомобіля «ВАЗ» та автомобілем «Міцубісі». Під час ДТП ніхто тілесних ушкоджень не отримав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

18.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, що невідома особа, шляхом злому навісного замка проникла до його гаража  звідки скоїла крадіжку зварювального аппарату. Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

18.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Молодіжне, що  у неї виникла сварка з сином.

18.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, що її чоловік в п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчинив насильство в сім’ї відносно неї.

19.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, що її чоловік за місцем спільного проживання вчинив насильство в сім’ї відносно неї.

19.01.2019 року надійшло повідомлення, що в м. Козятин поруч з місцевим ринком лежить невідомий чоловік у стані сп’яніння. Виїздом було встановлено особу та в подальшому його було госпіталізовано в Козятинську ЦРЛ.

20.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що невідома особа зателефонувала його бабусі та під приводом звільнення її дочки від кримінальної відповідальності пропонувала перерахувати грошові кошти. Проте громадянка на дану провокацію не погодилася, грошові кошти не перераховувала.

20.01.2019 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, що водій автомобіля «АУДІ» житель с. Йосипівка, Козятинського району при проїзді перехрестя не вибрав безпечної швидкості, виїхав на зустрічну смугу руху де допустив зіткнення з автомобілем «Мітсубісі». В результаті ДТП автомобілі зазнали механічних пошкоджень, а водій автомобіля «Мітсубісі» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення.  Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 286 КК України (Порушення правил дорожнього руху).

21.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Журбинці, що  невідома особа скориставшись ключем проникла до її будинку звідки скоїла крадіжку її грошових коштів та ювелірних виробів. Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка).

01.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік під час виниклої сварки спричинив їй тілесні ушкодження.

01.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Сокілець, Козятинського району, про те, що її син за місцем спільного проживання вчинив сварку.

01.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом довіри під приводом здійснення телефонного дзвінка заволоділа його мобільним телефоном. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

02.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с.Лопатин, Козятинського району, про те, що її чоловік п’яному вигляді вчинив сварку.

02.01.2019 року надійшло повідомлення від чергової ЦРЛ, про те, що в приймальне відділення з тілесними ушкодженнями госпіталізовано жителя с. Пляхова, Козятинського району. Виїздом було встановлено, що громадянин отримав тілесні ушкодження з власної необережності при падінні з гужового транспорту.

02.01.2018 року з Козятинської міської ради надійшли матеріали, про те, що 01.01.2019 року було зафіксовано пошкодження елементів фотозони на центральній площі міста.

02.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє сварку.

02.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Непедівка, Козятинського району, про те, що її зять вчиняє бійку.

02.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Вернигородок, Козятинського району, про те, що її співмешканець вчиняє насильство в сім’ї.

03.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м.Козятин, про те, що в с. Гурівці, Козятинського району в його тестя сталась сварка з сином. Виїздом встановлено, що за місцем спільного проживання між жителем с. Гурівці, Козятинського району та його сином під час розпиття спиртних напоїв виникла сварка в ході якої син наніс удари батькові. Після сварки батько пішов спати. Через деякий час син виявив батька на ліжку без ознак життя. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 121 КК України (Умисні тяжкі тілесні ушкодження що спричинили смерть). Проводяться досудове розслідування.

03.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її знайомий прийшов до її місця проживання та пошкодив віконне скло в її будинку.

03.01.2019 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, водій автомобіля «ВАЗ», житель м. Козятин при виїзді на нерегульоване перехрестя не надав перевагу в русі автомобілю марки «ВАЗ» під керуванням жителя м.Козятин, який рухався по головній дорозі, внаслідок чого допустив зіткнення. Внаслідок ДТП автомобілі зазнали механічні пошкодження.

03.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, Козятинського району, про те, що її чоловік погрожує її фізичною розправою.

04.01.2019 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що виникла сварка з сусідами.

05.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік в п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчинив насильство в сім’ї відносно неї.

05.01.2019 року надійшли матеріали, про те, що в проведення обшуку у жителя м. Козятин було виявлено та вилучено згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору та пластикову коробку з сухою подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору зовні схожою на рослини коноплі. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування. Вилучене направлено на дослідження.

05.01.2019 року надійшли матеріали, про те, що в проведення обшуку у жителя м. Козятин було виявлено та вилучено паперовий згорток з сухою подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору зовні схожою на рослини коноплі. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування. Вилучене направлено на дослідження.

06.01.2019 року надійшло повідомлення про те, що на автодорозі «Кременець – Біла Церква» біля с.Дубина, Козятинського району сталася ДТП. Виїздом встановлено, що водій житель Вінницького району рухаючись в напрямку м.Любар не врахував дорожньої обстановки, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з опорою мосту. Внаслідок ДТП до ЦРЛ для огляду було доставлено водія та пасажирів даного автомобіля.

07.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання її чоловік вчиняє сварку.

07.01.2019 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син вчинив насильство в сім’ї відносно неї.

07.01.2019 року надійшло повідомлення від чергового ДСНС, про те, що в с. Перемога, Козятинського району горить житловий будинок. Виїздом встановлено, що внаслідок несправного пічного опалення в житловому будинку виникла пожежа. Після локалізації пожежі, в одній з кімнат будинку було виявлено труп власниці будинку, яка загинула внаслідок отруєння чадним газом. Труп направлено на судово – медичну єкспертизу.

18.12.2018 року надійшло повідомлення, про те, що поліцейськими на автодорозі М.Подільський – Виступовичі біля с.Перемога, Козятинського району зупинено для перевірки автомобіль ВАЗ під керуванням жителя с.Перемога, Козятинського району. Під час перевірки було виявлено посвідчення водія з ознаками підробки. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 358 КК України (Підробка документів). Проводиться досудове розслідування.

18.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м.Козятин, про те, що невідома особа шляхом підбору ключа проникла до квартири його покійної доньки в м.Козятин звідки скоїла крадіжку телевізора  та ікон. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

18.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Молодіжне, Козятинського району, про те, що у нього виникла сварка з батьками.

18.12.2018 року надійшли матеріали, про те, що під час проведення обшуку за місце проживання жителя м. Козятин було виявлено та вилучено суху подріблену речовину рослинного походження, зовні схожу на рослини коноплі. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування.

18.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання її чоловік в п’яному вигляді вчиняє насильство в сім’ї відносно неї.

19.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що житель м. Козятин пошкодив скло в автомобілі таксі.

19.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік вчиняє сварку.

19.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік перебуваючи в п’яному вигляді за місцем проживання вчиняє сварку.

19.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Білопілля, Козятинського району, про те, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє сварку та погрожує їй фізичною розправою.

20.12.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено що водій авто «ЗАЗ» житель м. Козятин не вибрав безпечного інтервалу під час зустрічного розїзду в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем «Інфініті» під керуванням жительки м. Козятин. Тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

20.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Сошанське, Козятинського району, про те, що його 15 річна донька пішла до школи та не повернулась. Проведеними оперативно – розшуковими заходами поліцейськими було встановлено місцезнаходження громадянинки та повернуто під опіку батьків.

21.12.2018 року надійшло повідомлення, що на залізничному перегоні між ст.Козятин – ст.Козятин – 2, водій автомобіля «Чері» житель м.Козятин переїжаючи регульований звуковою та світловою сигналізацією залізничний переїзд допустив зіткнення з залізничною автомотрисою.

21.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку освітлювальних ліхтарів.

22.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Вінниця, про те, що в смт. Глухівці, Козятинського району сталася ДТП. Виїздом встановлено, що в смт. Глухівці, Козятинського району, водій автомобіля марки «Fiat» житель м.Вінниця не врахував безпечної швидкості та дистанції руху, а також дорожньої обстановки внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем марки «WOLKSWAGEN» під керуванням жителя смт.Залізничне, Козятинського району. Внаслідок ДТП тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

22.12.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в м. Козятин на тротуарі лежить невідома особа. Виїздом невідомого чоловіка в стані сильного алкогольного сп’яніння каретою ШМД було доставлено до приймального відділення Козятинської ЦРЛ.

22.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Самгородок, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання під час сварки їй спричинив тілесні ушкодження її співмешканець.

23.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її сусід погрожує їй фізичною розправою.

23.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її батько в п’яному вигляді вчиняє сварку та погрожує їй фізичною розправою.

24.12.2018 надійшло повідомлення від жителя м.Київ, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу з кімнати відпочинку на залізничному вокзалі ст.Козятин скоїла крадіжку його ноутбука. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

24.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє відносно неї насильство в сім’ї.

25.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Журбинці, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт з співмешканцем.

25.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Лозівка, Козятинського району, про те, що у нього виник конфлікт з сусідом.

25.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її сусід в п’яному вигляді побив вікна в будинку посусідству.

04.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с.Сокілець, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом зриву навісного замка з вхідних дверей проникла до її нежилого будинку в с.Сокілець звідки вчинила грошові кошти та електродрель. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

04.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що у неї виникла сварка з сусідкою.

04.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Поличенці, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання її чоловік у п’яному вигляді вчиняє сварку.

05.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідомі особи вчинили крадіжку її телефону. Виїздом було встановлено, що заявниця з власної необережності втратила свій мобільний телефон. Проведеними заходами в м.Козятин на проїзжій частині було знайдено телефон та повернуто заявниці.

05.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин автомобіль пошкодив припаркований на узбіччі автомобіль. Виїздом встановлено, що житель с. Махнівка, Козятинського району керуючи автомобілем «УАЗ» допустив зіткнення з припаркованим на узбіччі автомобілем “OPEL”. Відносно водія складено адміністративний протокол.

05.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Молодіжне, Козятинського району, про те, що у неї виникла сварка з сусідкою.

05.12.2018 року надійшло повідомлення жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання її чоловік вчинив відносно неї насильство в сім’ї.

06.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її сусідкак безпідставно вчинила словесну суперечку та шарпала її за одяг.

06.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що батько з її братом в п’яному вигляді вчиняють сварку.

07.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Кордишівка, Козятинського району, про те, що її чоловік в п’яному вигляді вчинив відносно неї насильство в сім’ї.

07.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин водій автомобіля «Фольксваген» перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Виїздом факт було встановлено, відносно водія транспортного засобу було складено адміністративний протокол за ст. 130 ч.1 КУпАП.

08.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що 07.12.2018 року невідома особа в м. Козятин нанесла йому удар та заволоділа його грошовими коштами. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 186 КК України (Грабіж). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

08.12.2018 року надійшло повідомлення, про те, що на залізничному вокзалі ст. Козятин у туалеті виявлено невідому особу, яка покінчила життя самогубством. Виїздом особу громадянина встановлено. Труп без ознак насильницької смерті направлено на судово – медичну експертизу.

09.12.2018 року надійшли матеріали від поліцейського Козятинського відділення поліції, про те, що під час несення служби в с. Махнівка, Козятинського району було зупинено автомобіль «Skoda» під керуванням жителя м.Житомир, в ході перевірки було встановлено що автомобіль рахується викраденим. Автомобіль поміщено на арештмайданчик.

09.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Сокілець, Козятинського району, про те, що її чоловік у п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчинив сварку.

10.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м.Козятин, про те, що в с.Самгородок, Козятинського району йому спричинила тілесні ушкодження невідома особа. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 125 КК України (Тілесні ушкодження).

10.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м.Козятин, про те, що в його сина невідома особа викрала мобільний телефон. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

10.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, про те, що її син за місцем спільного проживання вчинив відносно неї насильство у сім’ї.

11.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Іванківці, Козятинського району, про те, що невідома особа скоїла крадіжку телевізійної супутникової антени, яка була закріплена на верхній частині будинку належного заявниці. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

11.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Молодіжне, Козятинського району, про те, що її чоловік в стані сп’яніння вчиняє сварку.

12.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, що житель м.Козятин керуючи автомобілем «Пежо» не вибрав безпечної швидкості руху, не дотримався безпечного інтервалу та скоїв зіткнення з автомобілем «Опель», який рухався в зустрічному напрямку. Автомобілі зазнали механічних ушкоджень, тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

12.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Іванківці, Козятинського району, про те, що її чоловік вчинив відносно неї насильство в сім’ї.

13.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Журбинці, Козятинського району, про те, що її мати в п’яному вигляді вчиняє сварку.

14.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом підбору ключа незаконно проникла до її квартири звідки скоїла крадіжку золотих виробів. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

15.12.2018 року повідомлення від жительки с. Іванківці, Козятинського району, про те, що її чоловік погрожує їй фізичною розправою.

15.12.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в м. Козятин на вулиці лежить невідомий чоловік. На місце події було викликано ШМД чоловіка в стані сильного алкогольного спяніння було доставлено в лікарню.

16.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її чоловік перебуваючи в п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчинив насильство в сім’ї відносно неї.

16.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Флоріанівка, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання у неї виникла сварка з чоловіком.

16.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання у неї виникла сварка з чоловіком.

17.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Сокілець, Козятинського району, про те, що її чоловік в п’яному вигляді вчиняє сварку.

17.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Сокілець, Козятинського району погрожував їй фізичною розправою.

27.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що його син в п’яному вигляді стукає в двері його квартири.

27.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Вернигородок, Козятинського району, про те, що її батько в п’яному вигляді за місцем спільного проживання вчиняє сварку.

27.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що в с.Козятин, Козятинського району невідома особа відкрито заволодів планшетом її сина та зник з місця події. Проведеними оперативно – розшуковими заходами, що у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюється 44 – річний житель с.Козятин, Козятинського району. Викрадене вилучено. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 186 КК України (Грабіж). Проводиться досудове розслідування.

28.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що під час суперечки син наніс йому тілесні ушкодження.

29.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її батько вчиняє сварку та погрожує фізичною розправою.

30.11.2018 року надійшло повідомлення про те, що на ринку в м. Козятин горить електропровід. Виїздом встановлено, що факту пожежі не було, виникло коротке замикання електропроводки без подальшого горіння.

30.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її брат вибиває вікна за місцем проживання. Виїздом встановлено, що у жителя м. Козятин ознаки розладу психіки внаслідок вживання алкоголю. В подальшому громадянина каретою ШМД госпіталізовано до Козятинської ЦРЛ.

30.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом зриву навісного замка проникла до її підвального приміщення, звідки скоїла крадіжку велосипеда. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

01.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с.Бродецьке, Козятинського району, про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошовими коштами, які вона перерахувала з метою придбання мотоблоку. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленю особи причетної до скоення даного злочину.

02.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, Козятинського району, про те, що у неї за місцем спільного проживання виникла сварка з батьком.

02.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що, невідома особа, шляхом підбору ключа до вхідних дверей, проникла до його будинку в якому проводяться ремонтні роботи, звідки здійснила крадіжку господарських речей. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленю особи причетної до скоення даного злочину.

02.12.2018 року надійшло повідомлення про те, що в с. Іванківці, Козятинського району в будинку виникла пожежа. Виїздом встановлено, що в наслідок порушень користування пічним опаленням господарем домоволодіння в житловому будинку сталася пожежа. Під час пожежі загинув господарь будинку. Труп без ознак насильницької смерті направлено на судово – медичну експертизу.

03.12.2018 року надійшло повідомлення від жительки с.Козятин, Козятинського району, про те, що її син за місцем спільного проживання вчиняє відносно неї насильство в сім’ї.

03.12.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що сусіди погрожують фізичною розправою його дружині.

20.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа із зберігальної камери в магазині м. Козятин скоїла крадіжку куртки  Оперативно – розшуковими заходами встановлено, що у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюється 43 – річний місцевий житель. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

20.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син у п’яному вигляді за місцем проживання вчиняє сварку.

21.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Зозулинці, Козятинського району, про те, що її чоловік в п’яному вигляді застосовує фізичну силу, не пускає до будинку.

22.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Безіменне, Козятинського району, про те, що її зять в п’яному вигляді вчиняє сварку та погрожує фізичною розправою.

22.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Дубові Махаринці, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт з односельчанами.

23.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Юрівка, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання її батько в п’яному вигляді вчиняє насильство в сім’ї.

23.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Махнівка, Козятинського району, про те, що її зять в п’яному вигляді вчиняє насильство в сім’ї.

24.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом пошкодження дверей проникла до приміщення машинного відділення в багатоповерхового будинку в м. Козятин звідки скоїла крадіжку електромагнітної гальмівної котушки. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленю особи причетної до скоення даного злочину.

24.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, Козятинського району, про те, що її син в п’яному вигляді вчиняє сварку.

24.11.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в с. Мшанець, Козятинського району в житловому будинку сталася пожежа. Виїздом встановлено, що під час пожежі від отриманих загинув 50 – річний господар. Встановлено, що пожежа виникла в наслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Труп без ознак насильницької смерті направлено на судово – медичну експертизу.

25.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син в п’яному вигляді вчиняє сварку.

25.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що її син під час сварки спричинив їй тілесні ушкодження.

26.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома у нічний час шляхом підбору ключа до дверей проникла до магазину в м. Козятин звідки скоїла крадіжку побутову техніку, товари та гршові кошти. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленю особи причетної до скоення даного злочину.

26.11.2018 року надійшло від жительки с. Сестринівка, Козятинського району, про те, що її брат у п’яному вигляді вчиняє сварку та намагається вчинити бійку.

13.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с.Вівсяники, Козятинського району,  про те , що її знайомий погрожує їй фізичною розправою.

13.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, Козятинського району, про те, що її син в п’яному вигляді вчиняє сварку.

13.11.2018 року надійшли матеріали дільничного офіцера поліції Козятинського ВП, про те, що під час проведення огляду домоволодіння жителя с.Козятин, Козятинського району було виявлено та вилучено суху подрібнену речовину рослинного походження (коноплю).  Вилучене направлено на дослідження. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування.

14.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Білопілля, Козятинського району, про те, що невідома особа з його автомобіля викрала відеореєстратор та насос. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

14.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома ооба шахрайським шляхом зняла грошові кошти з її банківської картки. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

14.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що на протязі останніх чотирьох днів невідома ооба шляхом розбиття вікна проникла до її будинку звідки викрала грошові кошти та музичну колонку. Проведеними оперативно – розшуковими заходами встановлено, що у вчиненні кримінального провадження обґрунтовано підозрюється неповнолітній місцевий житель. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

15.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Жежелів, Козятинського району, про те, що житель цього ж села погрожує їй фізичною розправою.

15.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що він перерахував грошові кшти за придбання двох принтерів однак даних товарів до теперішнього часу не отримав. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

15.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Журбинці, Козятинського району, про те, що її мати вчинила відносно неї насильство в сім’ї.

16.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя  с. Пузирки, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом пошкодження деревяних дверей та зриву металевої штаби його підсобного приміщення скоїла крадіжку паливно мастильних матеріалів. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

17.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що його син вчинив відносно нього насильство у сім’ї.

17.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Махаринці, Козятинського району, про те, що її співмешканець взяв без її відому спільний автомобіль.

18.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Сошанськ, Козятинського району, про те, що її племіник вчинив сварку.

18.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Лопатин, Козятинського району,  про те, що у неї виник конфлікт із співмешканцем.

19.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. самгородок, Козятинського району.  про те, що у неї виник конфлікт з сусідами.

19.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя  с. Михайлин, Козятинського району, про те, що місцевий житель під час сварки спричинив йому тілесні ушкодження. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 125 КК України (Тілесні ушкодження). Проводиться досудове розслідування.

06.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Перемога, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт з сусідом.

06.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Кордишівка, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом злому вхідних дверей його дачного будинку неподалік с. Кордишівка, Козятинського району проникла до нього звідки скоїла крадіжку металобрухту. Вжитими заходами було встановлено, що у вчиненні кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється жителька м. Козятин. Викрадений металобрухт вилучено. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за вчинення злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

06.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що його сусід погрожує йому фізичною розправою.

06.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що невідома особа незаконно заволоділа його скутером, який він залишив біля будинку в м. Козятин. Оперативно розшуковими заходами встановлено, що у вчиненні даного злочину обґрунтовано підозрюється неповнолітній житель с. Козятин, Козятинського району. Транспортний засіб вилучено. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Проводиться досудове розслідування.

07.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що її співмешканець за місцем спільного проживання вчинив сварку в ході якої спричинив їй тілесні ушкодження. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 125 КК України (Тілесні ушкодження). Проводиться досудове розслідування.

07.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Миколаївка, Козятинського району, про те, що її зять вчиняє сварку.

08.11.2018 року надійшло повідомлення віж жительки с. Самгородок, Козятинського району, про те, що її колишній співмешканець перебуваючи в п’яному вигляді погрожував їй фізичною розправою та виражався нецензурною лайкою.

09.11.2018 року надійшло повідомлення жителя м. Козятин, про те, що невідома особа пошкодила віконне скло в його будинку.

09.11.2018 року надійшло повідомлення від с. Марківці, Козятинського району, про те, що її співмешканець постійно вчиняє сварки.

09.11.2018 року надійшли матеріали, про те, що в ході проведення обшуку домоволодіння жителя с. Махаринці, Козятинського району в господарській будівлі було виявлено та вилучено пістолет, який громадянин зберігав без передбаченого законом дозволу. Вилучена зброя направлена на дослідження. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю). Проводиться досудове розслідування.

09.11.2018 року надійшли матеріали дільничного офіцера Козятинського відділення поліції, про те, що під час несення служби в м. Козятин водій автомобіля «Вольксваген», житель м. Козятин вчинив адміністративне правопорушення. Під час особистого огляду водія у нього було виявлено та вилучено паперовий згорток з зеленою речовиною рослинного походження ззовні схожою на рослини «коноплі». Вилучене направлено на дослідження. Відносно водія складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП «Керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції». По факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування.

10.11.2018 року надійшло повідомлення від чергової по вокзалу ст.Козятин, про те, що в залі очікування між невідомими особами виникла бійка. Виїздом встановлено, що у жителя Житомирської області, який знаходився в м. Козятин на залізничному автовокзалі невідомий шляхом застосування фізичної сили відкрито заволодів його мобільним телефоном та в подальшому зник з місця події. Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що у вчиненні кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється житель м. Козятин. Викрадений мобільний телефон вилучено. Підозрюваний затриманий. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 187 КК України (Розбій). Проводиться досудове розслідування.

10.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя с.Махнівка, Козятинського району, про те, що його односельчанин висловлювався нецензурними словами на його адресу та погрожував фізичною розправою.

10.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт Глухівці, Козятинського району про те, що в її будинку виникла пожежа. Виїздом встановлено, що пожежа виникла в житловому будинку внаслідок дитячих пустощів з вогнем. Вогнем знищено диван, пошкоджено телевізор та внутрішнє оздоблення стін. Тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

11.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Жежелів, Козятинського району, про те, що її син в п’яному вигляді вчиняє сварку.

11.11.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Лозівка, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання у неї виникла сварка з сином.

12.11.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що йому телефонували невідомі особи та намагалися отримати його персональні банківські дані.

12.11.2018 року надішло повідомлення, про те, що житель м. Козятин перерахував на банківський рахунок грошові кошти за придбання деревообробного станка, однак на даний час його не отримав. Продавець на телефонні дзвінки не відповідає. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

23.10.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що у нього виник конфлікт з братом.

23.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її знайомий погрожує їй фізичною розправою

23.10.2018 року надійшло повідомлення про те, що в с. Жежелів, Козятинського району сталася ДТП. Виїздом встановлено, що водій автомобіля “БМВ” житель м. Калинівка, рухаючись автодорогою “Могилів-Подільський- Виступовичі” в напрямку м. Вінниці, поблизу с. Жежелів, Козятинського району внаслідок наїзду на осип щебеню не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем “Хюндай” під керуванням жителя м. Немирів, який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП пасажирку автомобіля “Хюндай” жительку м. Вінниця з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до Козятинської ЦРЛ. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого  ст. 286 КК України (Порушення правил  дорожнього руху). Проводиться досудове розслідування.

24.10.2018 року надійшло повідомлення віж жительки м.Козятин, про те, що у неї виник конфлікт з сестрою.

24.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Лопатин, Козятинського району, про те, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє сварку.

24.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Залізничне, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку її велосипеда, який знаходився на території її домоволодіння. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

24.10.2018 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, що водій велосипеда житель м. Козятин рухаючись по головній дорозі допустив зіткнення з автомобілем «РЕНО», який виїзжджав із другорядної частини дороги на головну та не побачив велосипедиста. В результаті ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Козятинської ЦРЛ.  По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 286 КК України (Порушення правил дорожнього руху). Проводиться досудове розслідування.

24.10.2018 року надійшло повідомлення жительки смт Залізничне, про те, що у неї виник конфлікт з колишнім співмешканцем, який погрожував їй фізичною розправою.

25.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Залізничне, про те, що її співмешканець вчиняє сварку.

25.10.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в с. Вовчинець, Козятинського району місцевий житель у власному будинку покінчив життя самогубством. Труп без ознак насильницької смерті направлено на судово – медичну експертизу.

25.10.2018 року надійшло повідомлення від  жительки с. Білопілля, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла до її будинку звідки скоїла крадіжку грошових коштів та ювелірних виробів. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

26.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що її колишній чоловік погрожує їй фізичною розправою.

26.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Бродецьке, Козятинського району, про те, що у неї виникла сварка з сусідом.

26.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Кордишівка, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання її чоловік вчиняє насильство в сім’ї відносно неї.

27.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син у п’яному вигляді вчиняє сварку.

27.10.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що у нього виник конфлік з сусідом.

27.10.2018 року надійшло повідомлення від жителя м.Козятин, про те, що невідома особа зловживаючи довірою заволоділа його мобільним телефоном. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

27.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що у неї виник конфлікт з колишнім чоловіком.

28.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку її велосипеда, який вона залишила без нагляді біля аптеки в м. Козятин. Вжитими заходами поліцейськими було встановлено, що у скоєнні кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється 29 – річний житель м. Козятин. Викрадений велосипед вилучено. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

28.10.2018 року надійшло повідомлення про те, що в м. Козятин сталася ДТП. Виїздом встановлено, що водій автомобіля «Форд», житель смт.Ружин, Житомирської області при виїзді з другорядної дороги не надав переваги в русі автомобілю «Део» під керуванням жителя м. Козятин, який рухався по головній дорозі. Внаслідок ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження, учасникам ДТП тілесних ушкоджень не спричинено.

28.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Махаринці, Козятинського району, про те, що її колишній співмешканець погрожує їй фізичною розправою.

29.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Жежелів, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання у неї виникла сварка з колишнім чоловіком.

29.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт Глухівці, Козятинського району, про те, що її чоловік за місцем спільного проживання вчиняє відносно неї насильство в сім’ї.

29.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Жежелів, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт зі своїм хлопцем.

17.10.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в м. Козятин місцевий житель займається виготовленням наркотичних речовин. Виїздом на місце події під час огляду квартири жителя м.Козятин в одній з кімнат виявлено картонну коробку в якій знаходились поліетиленові пакети з сухою подрібленою речовиною рослинного походження (конопля). По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування.

17.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Великий Степ, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання її син бешкетує.

18.10.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Малишівка, Козятинського району, про те, що у нього виникла сварка з братом.

19.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання її співмешканець в п’яному вигляді вчиняє насильство в сім’ї.

19.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син в п’яному вигляді бешкетує.

19.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її зять в п’яному вигляді вчиняє сварку.

20.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу з тереторії її дачної ділянки скоїла крадіжку її мобільного телефона. Вжитими заходами встановлено, що у вчиненні кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється житель с.Козятин, Козятинського району. Крадене вилучено. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

20.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Вівсяники, Козятинського району, про те, що у неї виникла сварка з сусідкою.

20.10.2018 року надійшло повідомлення від чергової ЦРЛ, про те, що до реанімаційного відділення ЦРЛ госпіталізовано у безсвідомому стані жителя с. Пляхова, Козятинського району, який на тереторії власного домоволодіння намагався покінчити життя самогубством.

20.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Пиковець, Козятинського району, про те, що її чоловік у п’яному вигляді вчиняє сварку.

21.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Воскодавинці, Козятинського району, про те, що її чоловік у п’яному вигляді вчиняє відносно неї насильство в сім’ї.

21.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Пиковець, Козятинського району, про те, що її батько в стані сп’яніння бешкетує.

22.10.2018 надійшло повідомлення від жительки с. Самгородок, Козятинського району, про те, що її чоловік погрожує їй фізичною розправою.

22.10.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що їй погрожує фізичною розправою її сусід.

22.10.2018 року надійшли матеріали від слідчого Козятинського ВП, про те, що під час проведення обшуку за місцем проживання жителя с. Сигнал, Козятинського району, було виявлено та вилучено речовину рослинного походження, у подрібненому стані, яка ззовні схожа на рослини коноплі. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів). Проводиться досудове розслідування.

21.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що 19.08.2018 року невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку лічильника на світло, який був прикріплений до його житлового будинку. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

21.08.2018 року надійшло повідомлення житель м. Козятин, про те, що у нього виникла сварка з сусідом.

21.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя с.Козятин, Козятинського району, про те, що його односелець погрожує йому фізичною розправою.

22.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа в ніч на 22.08.2018року пошкодила віконне скло в її квартирі.

22.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що його сусід намагається вчинити з ним сварку.

23.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Велике, Козятинського району, про те, що її брат погрожує їй фізичною розправою.

23.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання її співмешканець вчиняє сварку.

23.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що у неї виникло непорозуміння з сусідкою.

23.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Самгородок, Козятинського району, про те, що за місцем проживання виникла сімейна сварка.

24.08.2018 року надійшло повідомлення, про те, що в с.Махнівка, Козятинського району сталася ДТП. По прибутті на місце події втановлено, що житель Київської області рухаючись на автомобілі «Фіат» порушив вимоги дорожнього знаку в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем «Шкода»  під керуванням жителя м.Хмельницький. Тілесних ушкоджень ніхто не отримав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

24.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Прушинка, Козятинського району, про те що його брат вчинив насильство в сім’ї.

25.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки м.Козятин, про те, що невідома особа проникла до її будинку звідки скоїла крадіжку грошових коштів, мобільного телефону та господарських речей. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

25.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що вітчим його дівчини вчиняє сварку.

25.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Воскодавинці, Козятинського району, про те, що за місцем спільного проживання у неї виникла сварка з чоловіком.

26.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя м. Козятин, про те, що невідома особа шляхом пошкодження вікна проникла до його будинку звідки вчинила крадіжку побутової техніки та ювелірних виробів. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

26.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки с.Козятин, Козятинського району, про те, що у неї виникла конфліктна ситуація з співмешканцем.

27.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що 21.08.2018 року невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошовими коштами з банківської картки. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до скоєння злочину.

27.08.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Сокілець, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт із колишнім чоловіком.

27.08.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Куманівка, Козятинського району, про те, що його сусід погрожує йому фізичною розправою.

 

18.04.2018 року по телефону повідомила жителька с. Козятин, про те, що невідома особа погрожуе їй фізичною розправою.

 

18.04.2018 року по телефону повідомила жителька м. Козятин, про те, що біля магазину в м. Козятин невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку її велосипеда. Проведеними заходами було встановлено, що в даній крадіжці обгрунтовано підозрюеться 29 – річний житель м. Козятин. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться досудове розслідування.

 

18.04.18 року по телефону повідомила жителька м. Козятин, про те, що їй погрожує фізичною розправою її знайомий.

 

19.04.2018 року по телефону повідомив житель м. Козятин, про те, що за місцем спільного проживання його співмешканка вчиняє сварку.

 

19.04.2018 року по телефону повідомила жителька смт. Глухівці, Козятинського району, про те, невідома особа, шляхом вільного доступу, вчинила крадіжку металевої арматури з території її домоволодіння. На місці події здійснено фотофіксацію. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

 

20.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що у неї виникла сварка з сусідом.

 

20.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Самгородок, Козятинського району, про те, що її співмешканець вчинив насильства в сім’ї відносно неї.

 

20.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Титусівка, Козятинського району, про те, що під час виниклої сварки її чоловік спричинив їй тілесні ушкодження.

 

20.04.2018 року звернулась її жителька с. Іванківці, Козятинського району, про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошовими коштами з банківської картки. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 190 КК України (Шахрайство). Проводяться заходи по встановленю особи причетної до вчинення злочину.

 

20.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем проживання її батько вчинив насильства в сім’ї відносно неї.

 

21.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки с. Козятин, Козятинського району, про те, що невідома особа шляхом пошкодження віконної рами та металевих грат проникла до її будинку звідки скоїли крадіжку електроінструментів та побутових приладів. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводяться заходи по встановленню особи причетної до вчинення злочину.

 

22.04.2018 року надійшло повідомлення від жительк м. Козятин, про те, що за місцем проживання чоловік б’є дружину.

 

22.04.2018 року надійшло повідомлення від чергової ДСНС, про те, що в с. Сестринівка, Козятинського району відбулось загорання надвірної споруди. Пожежа локалізованна, ніхто не постраждав. Власник домоволодіння вказав, що пожежа трапилась через його необачність, оскільки не помітив як малолітня онука граючись розпалила вогнище.

 

22.04.2018 року надійшло повідомлення від жительки смт. Глухівці, Козятинського району, про те, що у неї виник конфлікт з сусідами.

 

22.04.2018 року надійшло повідомлення від жителя с. Лопатин, Козятинського районупро те, що у нього сварка із братом.

 

01.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що за місцем проживання у неї виникла конфліктна ситуація з родичами. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

 

01.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від чергової ДСНС, про те, що в с. Флоріанівка, Козятинського району в будинку під час гасіння пожежі виявлено труп господарки, 1949 р.н., яка отруїлась чадним газом. Ймовірна причина пожежі коротке замикання електропроводки. Труп без ознак насильницької смерті направлено на судово – медичну експертизу. Проводиться перевірка.

01.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що по вул. 8 Гвардійська біля кафе “Рідна хата” сваряться двоє невідомих. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

01.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення, про те, що 01.01.2018 о 19.07 год. в м. Козятин по вул. Васьковського біля магазину продтоварів 35 – річний житель м. Козятин, керуючи автомобілем “Peugeot ” не впорався з керуванням та допустив наїзд на 42 – річного та 30 – річного жителів м. Козятин, які рухалися обабіч проїжджої частини. По даному факту слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст.. 286 КК України (Порушення правил дорожнього руху). Проводиться досудове розслідування.

01.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що у неї викик конфлікт з сусідами. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

02.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки с. Іванківці, Козятинського району, про те, щ зять за місцем спільного проживання вчиняє сварку. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

02.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що невідома особа по телефону погрожує їй фізичною розправою. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

02.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її сусід вчора пошкодив паркан заявниці. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.

02.01.2018 року в чергову частину Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки м. Козятин, про те, що її син за місцем спільного проживання вчиняє відносно неї насильство в сім’ї. На місце події направлено слідчо – оперативну групу поліції. Проводиться перевірка.