Збірна команда залізничників Козятина – срібні призери турніру з волейболу регіональної філії «Південно-Західної залізниці»

Минулої п’ятниці на стадіоні дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» (м. Київ) завершився волейбольний турнір серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
За лаври переможця змагалися команди чотирьох залізничних дирекцій: Козятина, Конотопа, Жмеринки, Коростеня, а також Управління та дирекції Південно-Західної залізниці.
Наші волейболісти, а це представники підприємств залізничного транспорту Козятина, впевнено та наполегливо прямували до перемоги. І хоча першої ігрової доби козятинці двічі поступилися суперникам, результати другого дня стали певною сенсацією, адже сильна команда місцевих залізничників зуміла здолати свої колег з Коростеня, Конотопа та Управління «ПЗЗ» з однаковим рахунком – 2:0 на свою користь.
Козятинські волейболісти, серед яких: Росінський Вадим, Загоруйко Андрій, Гончар Денис, Ямпольський Сергій, Загоруйко Олексій, Шостак Михайло, Туруля Юрій, Грінченко Олександр, Пінко Євгеній знайшли слабкі місця у грі суперників і вперше стали срібними призерами турніру. За результатами змагань золото здобула збірна команда з Коростеня, а бронзу вибороли жмеринчани.
Ще одна приємна новина – кращим гравцем турніру визнано козятинця Юрія Турулю.
На згадку про спортивні змагання призери отримали медалі та почесні грамоти. Завершилося волейбольне дійство загальним фото.

Наталія Росінська

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*