Збірна команда залізничників Козятина – срібні призери турніру з волейболу регіональної філії «Південно-Західної залізниці»

Минулої п’ятниці на стадіоні дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» (м. Київ) завершився волейбольний турнір серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
За лаври переможця змагалися команди чотирьох залізничних дирекцій: Козятина, Конотопа, Жмеринки, Коростеня, а також Управління та дирекції Південно-Західної залізниці.
Наші волейболісти, а це представники підприємств залізничного транспорту Козятина, впевнено та наполегливо прямували до перемоги. І хоча першої ігрової доби козятинці двічі поступилися суперникам, результати другого дня стали певною сенсацією, адже сильна команда місцевих залізничників зуміла здолати свої колег з Коростеня, Конотопа та Управління «ПЗЗ» з однаковим рахунком – 2:0 на свою користь.
Козятинські волейболісти, серед яких: Росінський Вадим, Загоруйко Андрій, Гончар Денис, Ямпольський Сергій, Загоруйко Олексій, Шостак Михайло, Туруля Юрій, Грінченко Олександр, Пінко Євгеній знайшли слабкі місця у грі суперників і вперше стали срібними призерами турніру. За результатами змагань золото здобула збірна команда з Коростеня, а бронзу вибороли жмеринчани.
Ще одна приємна новина – кращим гравцем турніру визнано козятинця Юрія Турулю.
На згадку про спортивні змагання призери отримали медалі та почесні грамоти. Завершилося волейбольне дійство загальним фото.

Наталія Росінська

Post Author: expres

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *