Перші змагання – перші перемоги!

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з карате кіокушинкай серед молодших юнаків та дівчат 2008-2003 р.н. та показові виступи з цього бойового мистецтва серед юнаків та дівчат 2011-2009 р.н. Козятин на змаганнях представляли юні каратисти секції КДЮСШ та учасники спортивного клубу «ТАКО». Всього на змагання прибуло 120 учасників – наші земляки вибороли 18 нагород.
У фінальних поєдинках виступали 16 козятинців, 8 з них стали першими, 8 посіли друге місце. Гарний технічний вишкіл, силу духу показали титуловані спортсмени: Шутов Дмитро, Ярош Нікіта,Соловйов Євген, Данчук Олена, Сушко Іван, Ковальчук Марія. Але найбільше емоцій було у найменших учасників нашої команди, для яких ці змагання стали першим виходом на велике татамі: скільки переживань, емоцій і у них, і у батьків, тренерів.
Шестирічні Шклярський Єгор і Сокольвак Марія, семирічний Ковальчук Максим, восьмирічні Безкостий Артем та Думанська Вікторія та інші члени дружньої команди каратистів Козятина були справжніми героями на цих змаганнях.

Дмитро Живчик

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*