Перші змагання – перші перемоги!

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з карате кіокушинкай серед молодших юнаків та дівчат 2008-2003 р.н. та показові виступи з цього бойового мистецтва серед юнаків та дівчат 2011-2009 р.н. Козятин на змаганнях представляли юні каратисти секції КДЮСШ та учасники спортивного клубу «ТАКО». Всього на змагання прибуло 120 учасників – наші земляки вибороли 18 нагород.
У фінальних поєдинках виступали 16 козятинців, 8 з них стали першими, 8 посіли друге місце. Гарний технічний вишкіл, силу духу показали титуловані спортсмени: Шутов Дмитро, Ярош Нікіта,Соловйов Євген, Данчук Олена, Сушко Іван, Ковальчук Марія. Але найбільше емоцій було у найменших учасників нашої команди, для яких ці змагання стали першим виходом на велике татамі: скільки переживань, емоцій і у них, і у батьків, тренерів.
Шестирічні Шклярський Єгор і Сокольвак Марія, семирічний Ковальчук Максим, восьмирічні Безкостий Артем та Думанська Вікторія та інші члени дружньої команди каратистів Козятина були справжніми героями на цих змаганнях.

Дмитро Живчик

Post Author: expres

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *