5 цікавих фішок iOS 10.3

Нова iOS 10.3, яка вийшла не так давно, принесла ряд великих нововведень і безліч дрібних доповнень для iPhone і iPad.
Реліз відбувся через два місяці після початку бета-тесту і показав, що Apple має намір відмовитися від підтримки 32-бітних пристроїв і додатків.
Оновлення отримали всі 64-бітові смартфони: iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus, iPhone 7, а також старша модель iPhone 7 Plus.
Виробник оновив і планшети, оснащені чіпами А7, А8 і А9. Гаджети з 32-бітними чипами А6 залишилися без свіжої прошивки. У число «аутсайдерів» потрапили iPad 4, iPhone 5 і 5c.

Знайти AirPods

З новою прошивкою шанси знайти бездротові навушники AirPods, які зникли чи раптово випали з вуха, значно збільшилися.
Аксесуар, що загубився
можна знайти за допомогою звукового сигналу. При відсутності результату смартфон або планшет визначить приблизне місце розташування  (місце останнього сполучення з Apple-пристроєм) і покаже координати на карті.
Функція доступна в оновленому додатку «Знайти iPhone».

Файлова система APFS

Впровадження в iOS 10.3 принципово нової файлової системи APFS – важлива зміна, яке позитивно позначиться на швидкості запису / читання даних і надійності зберігання інформації. Система Apple File System, яка прийшла на зміну HFS +, економить місце на дисковому просторі, сприяє збільшенню швидкодії, захищає записані дані від збоїв. Для захисту даних користувача APFS підбирає оптимальні режими шифрування (одним або декількома ключами).

Перегляд орендованих фільмів на всіх Apple-пристроях

Вартість оренди фільмів в iTunes зросла на 50%. Apple вирішила компенсувати подорожчання і зняла обмеження на перегляд. До запровадження нових умов фільм відтворювався тільки на одному пристрої.
Тепер користувачі зможуть дивитися орендовані кінокартини на будь-яких яблучних гаджетах.

Погода для поточного місця розташування

У новій прошивці розширені можливості сенсорної технології 3D Touch, здатної розпізнавати натискання різної сили. За допомогою цієї функції користувач може дізнатися температуру повітря по конкретному місцю перебування. Для цього необхідно зайти в програму «Карти» і з силою натиснути на відповідну іконку з прогнозом (в правому нижньому кутку). Вибираючи яблучні телефони, зверніть увагу на підтримку функції 3D Touch. Такою перевагою володіють тільки останні моделі iPhone – 6s / 6s Plus і 7/7 Plus.

Профіль Apple ID

В «Налаштуваннях» з’явилася сторінка з докладними даними про профіль Apple ID.
Тут можна подивитися всю інформацію про покупки в App Store, а також внести зміни в облікові записи сервісів iCloud, Family Sharing і iTunes. У новому розділі можна налаштувати параметри двофакторної аутентифікації і отримати дані про всі пристрої, прив’язаних до одного профілю.

Віджет підкастів

Маленьке, але приємне нововведення для любителів слухати підкасти. Після установки оновлення користувач отримує швидкий доступ до завантажених підкастів через відповідний віджет. Новий елемент інтерфейсу iOS з’явився на екрані «Сьогодні». Інтерактивний віджет доступний в двох варіантах оформлення – з 4 або 8 обкладинками останніх підкастів.

Джерело: Uip.me

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*