Розповідь з елементами подяки : повернення блудного люка

До редакції газети «Козятинський експрес» з кожним днем все більше і більше звертається читачів. Одні дякують за стиль видання, де немає огульного бруду, інші просять висвітлити ту чи іншу проблему, треті пишуть самі, аби поділитися з читачами своїми поглядами, щось цікаве повідати, свідками якого стали.

Днями на розмову зі мною по телефону вийшла наша землячка, жителька вулиці 8-Березня – Зінаїда Михайлівна Кучерук з незвичним проханням: подякувати працівникам правоохоронних органів за оперативну і продуктивну роботу, яка не носить глобального змісту,однак для жінки є значимою.

З розповіді стало відомо ось що: пані Зінаїда проживає, вважай, на околиці міста, має власний будинок, встає раненько, спочатку оглядає своє надвірнє майно, а потім береться за роботу домашню. Оглядає тому, що останнім часом злодії не гребують щось потягти у людей з двору – такий непевний час, на жаль, маємо. Коли побачила біля воріт відкриту каналізаційну яму – обімліла: стало якось не пособі. Не дуже приємно відчувати, що у твоєму дворі кілька годин томубула стороння людина, яка нахабно вкрала металевий люк. Ще вчора ввечері він був на місці, значить, злодюга працював вночі!
Жінка не з тих, хто розводить в безнадії руками, а швиденько кинулася до пункту прийому металобрухту, який знаходиться недалеко – він відкритий цілодобово. Там повідомили, що в таку рань приходило двоє молодиків, приносили люк, але власник від-
мовився приймати, зрозуміло, крадену річ. Навіть описав жінці їхню зовнішність.
Не довго думаючи, Зінаїда Михайлівна кинулася на інший пункт прийому металобрухту, що біля пожежної частини, а той працює з 9 години ранку. Господар вийшов до жінки, вислухав її, дізнався прикмети злодюжок і пообіцяв, якщо принесуть люк, повідомити, куди слід.
За такою біганиною швидко минав час, тож жінка пішла до поліції, там все розказала, написала заяву і описала прикмети хлопців. Зразу ж правоохоронці сформували наряд, виїхали на місце злочину – почалася операція «Люк». Хай вона не носить глобального характеру, але все-таки це розшук злочинців. Як шукали їх – це вже інша історія, однак результат виявився плідним, хай навіть через три дні.
Наступного дня власниця люка раненько побачила його знову у себе на подвір’ї – підкинули річ назад. Це був той самий люк, лише в одному місці надпиляний – хотіли десь-то злодії його розпиляти на шматки, та не встигли чи не подужали. Що ж послужило такому «благородному» вчинку злодюжок? Звичайно, активні дії самої хазяйки, резонансний розголос прикмет злочинців і, найголовніше – це не менш активні дії правоохоронців, які три дні проводили розшукову роботу. Саме тому Зінаїда Михайлівна попросила редакцію подякувати
Віталію Володимировичу Лавруку – слідчому та Олександру Анатолійовичу Черняхевичу – інспектору ГРПП за їхнє сумління, адже правоохоронці могли б зробити видимість розшукової роботи, як це траплялося раніше. Значить, з приходом в наш край нового начальника поліції все-таки щось
та міняється на краще. Навіть наряди поліції почали з’являтися на дачних ділянках, а це вже та щось значить.
Від імені нашої читачки дякуємо правоохоронцям і маємо надію, що проблеми громадян вони не будуть відфутболювати, як це було ще не так давно!

Іван Дубочок

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*