DEATHCORE від козятинських хлопців

Козятин багатий на музичні таланти. Захоплююсь вражаючою роботою молодих та перспективних музикантів, бо працюють хлопці самовіддано, багато та щиро, не ставлячи у пріорітет гроші чи славу.

Про творчі плани, секрети та новий альбом гурту FORMLESS REFLECTION читайте у нашому матеріалі.

 

Сьогодні, коли група працює над новим матеріалом на студії, відкрийте секрет, чого чекати вашим прихильникам у майбутньому? І коли?

Дуже скоро ми випустимо першу пісню з майбутнього альбому, яка повинна показати новий рівень нашої музики. Ми дуже довго працювали над нею, вносили певні елементи, не характерні для нас. Це було складно і цікаво водночас. Впевнений, що поціновувачі сучасної важкої музики повинні зацінити наші старання. Паралельно готуємо свіжий матеріал, який в майбутньому стане основою першого повноформатного альбому гурту.

Музика колективу не належить до певного, конкретного жанру, адже містить елементи deathcorу та math metal і progressive rock. Це класно. Таким чином Ви формуєте свій, особливий стиль, який буде впізнаваний саме вашими слухачами. Що думаєте з приводу того, коли інші групи навмисно «опопсовують» матеріал, роблячи його масовим, більш зрозумілим і сприятливим для широкої аудиторії? Чи є це правильним, як Ви вважаєте?

Справді цікаве і актуальне питання. Розумієш, це особиста справа кожного гурту, але нині ми спостерігаємо масове,так зване «опопсіння» : команди, що раніше грали потужний та важкий репертуар, переходять у відверту комерційну «альтернативу», і подібне відбувається не лише в нашій країні, а й по всьому світу. Зрозуміло,що це мотивується бажанням більшої слави і робиться за для заробляння,грубо виражаючись, «бабла». Особисто ми не проти експериментів в музиці, але думаємо, що є певна межа, за яку не слід виходити. Ми особисто вибрали свій стиль в якому не припустимі попсові мелодії чи «солодкоголосі» приспіви. Це буде наче зрада і самим собі і перед людьми, які слухають нас та люблять нашу музику такою, як вона є.

І, повертаючись до попереднього питання. Ви граєте для своєї аудиторії,любителів року, чи маєте у репертуарі, скажімо і «light версії», простіші, зіграні для розуміння і охоплення масовішою аудиторією?

Ні, нема, хоча в барабанщика є власний інструментально-акустичний проект, а всі інші учасники гурту, час від часу, люблять поджемувати у «лайт» стилях, наприклад, таких як фанк чи пост рок. Це розслабляє і одночасно допомагає розвинути техніки і музичний кругозір.

Як вдається поєднувати роботу і музику? Адже це не так просто, як може здаватися на перший погляд. Заняття музикою потребує повної самовіддачі. І часу.

Звісно важко,адже музика займає величезну частину нашого життя і ми намагаємось виділяти їй якомога більше часу. І яким би важким не видався робочий день, ввечері ми все одно або збираємось на репетиції, або знаходимо хоч годинку вдома для занять на своїх інструментах. Ще знаходимо час придумування нових ріффів чи текстів для майбутніх композицій.

До чого ви б хотіли прийти у музичній кар’єрі, чого досягнути? Тобто, які ваші цілі і мета?. Зрозуміло, що це, напевно, поклик душі і сердця, проте, чи бачите конкретний шлях і фінальну ціль?

Якщо не мати певної мети,то будь-яке заняття залишиться максимум на рівні хобі. Звісно, ми хочемо досягти певних цілей і активно працюємо над цим, навіть склали певний стратегічний план і поступово, але впевнено виконуємо пункт за пунктом. Дуже хочеться показати себе на найвищому рівні, виступити на великих фестивалях не лише України, а й Європи і світу. Радує той факт, що українська «важка» сцена зараз на підйомі, багато гуртів якісно показують себе на світовому рівні, мотивуючи при цьому молоді команди.

Раніше Вас знали як «АРОС». Чому вирішили змінити назву групи?

Ми довго це обдумували,стара назва банально не підходила під стиль в якому ми граємо зараз, от і ми вибрали більш характерну назву.

Розкажіть про «закулісну кухню». Як багато часу проводите на репетиціях? Можливо, розкажите якісь цікаві закулісні моменти. Це було б цікаво.

В середньому два рази в тиждень по 3-4 години, буває частіше, а інколи рідше Між цим ми також багато часу проводимо разом,працюємо над записами, пишемо тексти, ну або просто збираємось, щоб послухати музику і попити пивка, ну або кави. Взагалі, жодна репетиція чи виступ не проходить без приколів, їх так багато, що всього навіть не пригадаєш.

Що для Вас є важливішим у Ваших піснях – музика чи текст?

Важко сказати, ми приділяємо однаково уваги як створенню музики,так і написанню текстів.

Тенденції у музичному світі змінні. Як вважаєте, якою буде рок музика через 5 років?

Зараз рок індустрія розвивається надто стрімко, з’являється величезна кількість нових напрямків та стилів, за всім просто неможливо встежити, тому прогнозувати щось просто нереально.

Яка атмосфера у Вашому творчому колективі? Приймаючи рішення, радитесь колективно чи вирішує той, хто має більший досвід у дискусійному питанні?
Атмосфера виключно дружня і позитивна. Приймаємо рішення лише колективно, звісно можемо трохи сваритися, при цьому переробляючи композицію десятки разів, аж поки кожен з учасників команди не буде задоволений результатом. Ну і так у всіх питаннях, не лише при написанні музики.

Спільнота групи в Вконтакте

Андрій Мордюк

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*