«ArmAto PIZZA» гарне місце для Вашого відпочинку в Козятині

Закладами громадського харчування нікого не здивуєш, особливо коли нові з’являються нині, як гриби після дощу. Зацікавити вибагливого споживача можна лише новими, крутими фішками, ексклюзивністю, а краще за все просто людяністю та новим, класним, місцем, де можна круто провести час. І таке особливе місце у нас в Козятині з’явилося, знайомтеся, це «ArmAto PIZZA».

Особливістю тут є те, заклад оформлено у фірмовому стилі: тут можна знайти світлини з передової, прапори батальйонів та навіть бойові нагороди. А ще доволі цікаві речі, наприклад, карту України, викладену з патронів та інше.

Засновник піцерії Каратєєв Олексій, спільно з друзями та близькими. Він сам пройшов через жахіття війни у Попасній та Кримському. Допомагає творити спільну справу Олексію дружина Ірина.

Для учасників АТО діє знижка 10%. 1 гривня з продажу кожної піци іде на збір коштів для встановлення дитячого майданчика для дітей з обмеженими можливостями.

Ми все дізналися для Вас з перших вуст.

Скільки людей працює в колективі?

Зараз це 5 чоловік. Ще шукаємо нових людей, що бажають долучитися до справи.

Хто придумує рецепти піци?

Щось я придумую, щось колективно, разом.

Не кожен зможе працювати повний, довгий робочий день? Де знаходите сили?

Ми всі за спільну ідею, у кожного своя робота.

Які плани на майбутнє?

Маємо дуже багато ідей. Нині хочемо підключити Wi-Fi та зробити доставку по місту. Багато мешканців міста просить про це.

Погодьтеся, це дуже круто і сміливо – без страху розпочати власну справу, підтримуючи своїх побратимів.

Приходьте сюди!. Тут дійсно смачно, Вам сподобається!
Адреса: провулок В.Наумова, 3

Андрій Мордюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Це цікаво!

Історія піци налічує вже не одне століття. З’явилася піца на Апеннінському півострові, землі древньої Римської імперії – у сучасній Італії. Слово pizza етимологічно близько з словами piatto (тарілка) і piazza (площа). Чи не правда: плоска, як блюдо, на якому вона лежить, піца і виглядає як декоративна тарілка.

Піца – така знайома кожному італійська страва, з’явилася кілька століть тому на древній землі, колись входила до складу Римської імперії, на дивовижному Апеннінському півострові, схожому на чобіт, де зараз знаходиться сучасна Італія. Називання «pizza» родинно двом італійським словами – «piazza», перекладне як «площа», і «piatto» – так італійці називають тарілку. І дійсно, плоска кругла піца за своєю формою так сильно нагадує саму тарілку, на яку її дбайливо виклав кухар.

З приводу появи піци висунуто чимало версій, їх кількість напевно, навіть перевищує число рецептів улюбленої італійцями страви. Вважається, що ще римські легіонери куштували піцу з овочевими та м’ясними добавками, замінюючи їй шмат звичайного хліба. Піцу, як звичні молочні вироби і традиційні для італійців маслини, куштували плебеї і римські аристократи – патриції. Ні в глибокій старовині, ні в середньовіччі, ні зараз сам ритуал приготування піци не відрізняється особливою складністю – просте тісто і різні добавки, шар тертого сиру і, мабуть все, але вишуканість споживання піци не знає меж.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*