Google випустив програму для створення резервних копій ПК

Backup and Sync має замінити в майбутньому окремі утиліти Google Drive та Google Photos

У Google минулого місяця оголосили, що хочуть дати користувачам можливість робити запасні копії даних зі своїх комп’ютерів. Днями пошуковий гігант випустив відповідну програму Backup and Sync. Ця програма має замінити в майбутньому окремі утиліти Google Drive та Google Photos. Але головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати в хмарному сховищі не окремі файли, а увесь свій комп’ютер.

Додаток автоматично завантажує всі обрані файли та папки на «хмарний» диск Google Drive або Google Photos. Інструмент працює з обома сервісами. При цьому так само як і на мобільному, можна обрати, щоб додаток безкоштовно завантажував оптимізовані відео та фотографії. При цьому вільний об’єм на «хмарному» диску не зменшуватиметься. Або можна вказати, щоб додаток закачував матеріали в оригінальній якості, але тоді вільний обсяг буде зменшуватися. Окрім цього можна синхронізувати файли у Drive і користуватися ними через файловий менеджер.

За замовчуванням Backup and Sync запропонує 15 ГБ безплатного дискового простору. Додаткове місце буде доступно за абонентську плату. Обсяг у 100 ГБ обійдеться у $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 ТБ можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Завантажити додаток Backup and Sync можна за посиланням https://www.google.com/drive/download/

Джерело: Techtoday.in.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*