Добіг кінця перший тиждень роботи пришкільного табору “Планета здоров’я” в ліцей-школі

Добіг кінця перший тиждень роботи пришкільного табору із денним перебуванням дітей «Планета здоров’я». Програма роботи табору була цікава та насичена.
Крім того у нас в ліцеї-школі вперше в Козятині був організований триденний табірний збір для майбутніх першокласників.
Мета табірного збору – знайомство дітей із закладом освіти, де вони будуть навчатися протягом 12 років, з учителями ліцею-школи, адаптація до надзвичайно захоплюючого процесу пізнання.

Тематика першого дня: «Хто я?». Обговорювали соціальні ролі в житті людини, дізнавалися про побут первісних людей, виготовляли паперових метеликів, грали на різних музичних інструментах, – отже, було весело!

Другий день – «Веселий потяг» – розпочався з ранкового кола, метою якого було налаштування дітей на творчу працю та роботу в групах. Діти подорожували станціями: «Інтелектуальна»,«Розумниця», «Хореографічна». В сучасному кабінеті математики – «Інтелект-хабі» – малята мали змогу познайомитися з роботою інтерактивного обладнання: смарт-дошкою, проектором, принтером, ноутбуками з програмним забезпеченням.

На третій день роботи табірного збору – «Я – здоровий, я – веселий» – діти успішно долали перешкоди, грали в спортивні ігри, завзято співали та танцювали.
Майбутні першокласники та їх батьки залишились задоволеними, тому що отримали багато позитивних емоцій, заряд натхнення на успішне навчання в стінах ліцею-школи. Звучали такі слова про враження дітей від перебування в таборі: весело, радісно, смачно, позитивно, комфортно, драйвово, корисно!

Ми щасливі з того, що табірний збір вдався!

Зичимо нашим маленьким друзям гарно провести літо та 1 вересня прийти в ліцей-школу!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*