Загиблі на Донбасі українські герої, що про них відомо?

У неділю, 9 червня, в місті Козятин Вінницької області о 12.00 на центральній площі міста розпочнеться церемонія прощання з 23-річним українським воїном Максимом Олексюком (позивний Максон), повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Максим Олексюк (позивний Максон) сержант, військовослужбовець окремого загону спеціального призначення “Азов” Національної Гвардії України.

Він загинув 7 червня вночі у результаті нічного прицільного артилерійського і мінометного обстрілу позицій підрозділу на околиці селища Новолуганське на Світлодарській дузі. У результаті поцілення 122-мм снаряда в бліндаж двоє бійців дістали несумісні з життям поранення і померли в медичному закладі, ще 11 гвардійців дістали поранення, бойові травми, контузії.

Разом із Максимом Олексюком загинув Дмитро Пругло (позивний Круглий) з Полтави.

На офіційному сайті, зокрема, сказано: “Два герої Національної гвардії України приєднались до Небесної варти.”

Ворожий обстріл обірвав життя двох воїнів окремого загону спеціального призначення “Азов” військової частини 3057. У районі проведення операції Об’єднаних сил загинули старший лейтенант Дмитро Пругло та сержант Максим Олексюк.

Незаконні збройні формування РФ цієї ночі застосували заборонену Мінськими угодами 122 мм ствольну артилерію по передових позиціях українських нацгвардійців, які мужньо боронять Батьківщину. Через влучання снаряду двоє воїнів отримали несумісні з життям травми і померли в медичному закладі.

Дмитро Пругло у свої 28 років у складі батальйону “Азову” повоював у найгарячіших точках та найскладніших військових операціях. Молоде поповнення щодня брало з нього приклад.

Максим Олексюк. Йому було лише 23 роки. До лав “Азову” прийшов в 2017 році. Його побратими згадують , що більш щирої людини, напевно, не знайдеш.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*