В Козятині 9 червня оголосили Днем жалоби

З метою вшанування пам’яті солдата батальйону «Азов» Максима Олексюка, учасника Операції об’єднаних сил на Сході України, який загинувпід час виконання службово-бойового завдання 7 червня 2019 року, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, керуючись статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити у місті Козятин 9 червня 2019 року Днем жалоби.

2. На знак скорботи за загиблим Олексюком Максимом Вікторовичем забезпечити приспущення Державного Прапора України та Прапора міста Козятина біля приміщення міської ради, вивісити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста.

3. Заборонити проведення вуличних розважально-концертних заходів на території міста.

4. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.

5. Заборонити використання святкових феєрверків та салютів на території міста.

6. Обмежити продаж алкогольних напоїв в закладах торгівлі міста з 9.00 год. і до 24.00 год.

7. Відділу у справах преси та інформації міської ради (Росінська Н.С.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на сайті міської ради.

8. Виконанням п.п. 3,4,5,6 цього розпорядження та дотримання правопорядку на публічних заходах в місті покласти на керівництво Козятинського відділення поліції.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишити за міським головою Пузирем О. Д.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*