День Конституції на Південно- Західній залізниці

На Південно-Західній залізниці відзначили День Конституції

Напередодні Дня Конституції України керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу привітали залізничників. Численну групу кращих працівників структурних підрозділів, серед них козятинці, було запрошено до управління залізниці.
Користуючись нагодою, директор регіональної філії вручив нагороди працівникам, які з нагоди державного свята були відзначені в наказах голови правління АТ «Укрзалізниці» та директора столичної магістралі.
«День Конституції України – фундаментальне та державотворче свято для нашої країни. Саме такою має бути і праця. Саме такою і  галузь, залізниця змінюється та оновлюється. Складним шляхом і щоденно доводимо ефективність: від покращення умов праці до оновлення системи закупівель, від облаштування сучасних переїздів до запуску залізничного сполучення із міжнародним аеропортом «Бориспіль», від відкриття сучасної Київської дитячої залізниці до реконструкції столичного приміського вокзалу. І від кожного з нас залежить впровадження позитивних змін. З великим бажанням, професійно, якісно, своєчасно! Адже успіх закладений у кожному, у нашій відповідальності, у нашій команді.
За підтримки особисто Голови правління «Укрзалізниці»  робимо залізницю і країну кращою. Серед  пріоритетів — гідний рівень заробітної плати та оновлення рухомого складу. Тож ці галузеві нагороди для кращих із кращих є відзнакою не лише кожного особисто, це гарна звістка для колективу, в якому  працюють, для родини.
Вітаючи зі святом, керівник філії побажав усім, щоб демократичні засади, закріплені у Конституції України, стали реаліями сьогодення.
За сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України нагороди за наказом Міністерства інфраструктури отримали 6 працівників філії. Ще 27 залізничників були нагороджені за наказом АТ «Укрзалізниця». Окрім того 45 працівників регіональної філії отримали нагороди від директора регіональної філії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*