В Україні відзначають День Військово-морських сил ЗСУ

Сьогодні, 7 липня, у нашій державі відзначається День Військово-морських сил ЗСУ і День працівників морського та річкового флоту.

Згідно з указом президента від 12 червня 2015 року, святкування відбувається кожного року у першу неділю липня.

Вперше День ВМС України відзначався у Севастополі 1 серпня 1997 року. На той момент згідно з указом президента від 17 серпня 1996 року свято встановили на честь перших широкомасштабних навчань українського військового флоту “Море-96”, які відбувалися з 30 липня по 1 серпня.

Командувач Об’єднаних сил Олександр Сирський привітав зі святом матросів, старшин, мічманів, офіцерів, генералів та адміралів, а також ветеранів Військово-морського флоту. Привітання розміщене на Facebook-сторінці прес-центру штабу ООС.

“Військово-морські сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві… Сьогодні військовослужбовці ВМС із честю виконують бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Маючи досвід бойових дій, Військово-морські сили Збройних сил продовжують модернізуватися та прогресувати”, – йдеться у повідомленні.

Також Олександр Сирський подякував військовослужбовцям ВМС ЗСУ за вірну службу та належне виконання службових обов’язків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*