“Живий Герб”: вінницьких велосипедистів запрошують встановити рекорд

Цієї неділі, 14 липня, у Вінниці відбудеться сімейний велофест, участь в якому можна брати з будь-яким рівнем фізичної підготовки, на будь-якому велосипеді та навіть без нього. А на завершення події організатори запрошують встановити ще й вело-рекорд.

В анонсі заходу йдеться, що велофест – це “свято на підтримку розвитку велосипедної культури, масштабна вело-подія нашого міста і просто чудовий день у колі сім’ї та друзів, мета якого – розвиток велосипедної культури в місті, просування цінностей здорового способу життя серед містян”.

Організатори зазначають, що це мультиформатне свято, яке об’єднає спорт, культуру та активний спосіб життя. Відтак, на локації протягом трьох годин працюватимуть дитячі розважальні майданчики, інтерактивні зони, а також заплановані конкурси з призами та подарунками.

Завершиться фестиваль встановленням рекорду: велосипедисти вишикуються у “живий” Герб України. Тож приєднатися до цього запрошують усіх, в кого є велосипеди.

Вінницький велофест відбудеться у неділю, 14 липня, на майданчику ТЦ “Plaza park” (біля картинг-клубу). Він стартує о 16:00 і триватиме до 19:00. 

Участь – безкоштовна, але тим, хто планує брати участь у встановленні велорекорду, потрібно буде ще попередньо зареєструватися, прийшовши заздалегідь.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*