Вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини у Козятині

14 жовтня відзначається День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів українці мріяли про незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.
Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України. А також про мільйони простих небайдужих українців-волонтерів, які годують, одягають, забезпечують усім необхідним свою армію.
З цієї нагоди, 11 жовтня керівники району та міста, представники трудових колективів, громадськості, учнівської та студентської молоді, а також воїни-учасники АТО та ООС біля стели загиблим захисникам України в зоні АТО вшанували пам’ять 16-ти жителів нашого краю, які віддали життя за свободу та незалежність своєї країни.
Представники влади району та міста вручили грамоти та грошові винагороди від Вінницької обласної адміністрації, Вінницької обласної ради, Козятинської райдержадміністрації та Козятинської районної ради.
Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини хвилиною мовчання та поклали квіти до стели загиблим захисникам України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*