ЖКГ в нашому місті працює на двійку

Козятинці шоковані, в соціальних мережах кипить обговорення, а вся справа в тому, що ще з неділі Козятин потопає у смітті! Центральний сквер перетворився на сміттєзвалище! Сміттєві баки переповнені, відходи валяються всюди, через сильний вітер все це ще й літає. Дітки та відвідувачі скверу змушені гратися у смітті. Яке щасливе дитинство! Схоже і фотосесії в осінніх листях юних красунь Козятина відміняються, як прикро.

Жалюгідно виглядають і інші об’єкти в парку. Пошкодженні стовпи для освітлення, відсутні лампи, розбиті плафони, оголені проводи в стовпах, відсутність однієї частина забору, вже не один тиждень. Таке враження, що днями пройшов ураган, але ні, це просто ніхто нічого там не робить. Цікаво, а де робота комунальних служб, а саме двірників, ну звичайно ж, вихідні, ні це вони так роблять, як їм платять. А куди ж діваються виділені з бюджету кошти на оплату?

Невже ми заслуговуємо на життя у такому смітнику? Можна справедливо зауважити, що ця ганебна ситуація склалася через невихованість жителів міста, але ж вони кидають сміття в урну, просто воно розсипається через переповнені сміттєві баки, бо управління ЖКГ на двійку справляється зі своїми обов’язками!

Не виключенням є і центральна площа міста, там теж гори непотребу, зруйнований асфальт, через який перечіпляються діти, зруйнована клумба при центральному вході. А “вишенькою на торті” є вже не один рік пошкоджений тротуар навпроти святої-святих – міської ради, через що мами з дитячими візочками змушені виїжджати на проїзджу частину.

Схоже, управління ЖКГ зовсім не працює на благо міста, бо кожного року одне і те саме. В школах та садочках Козятина знову собачий холод, діти змушені вдягати по три одежі, сидіти, немов капуста, а влада ніби щось і  робить – скорочені уроки, то хіба ж це вихід з положення? І якщо школярі ще можуть перетерпіти холод, то в садочках діткам ще й спати лягати потрібно у холодному приміщенні та в холодну постіль.

Відомо, що цього опалювального сезону міська рада підняла тариф на теплову енергію, виходить, що вартість виросла, а тепла немає. У вівторок у міській раді мала відбутися нарада, стосовно подачі тепла, але чи вона пройшла невідомо. Була надія, що чиновники змилуються над дітьми і включать опалення, проте нічого не змінилося і в школах та садочках як і раніше холодно. З наступного тижня вже очікується бабине літо, напевно, в міській раді чекають, що потеплішає, тому не потрібна подача тепла. Але все ж таки скоро початок опалювального сезону офіційно, чи будемо чекати аби похворіли діти та з ними дорослі?. Ну так це ж вигідно, у лікарні буде багато хворих, відповідно у лікарів міської лікарні буде більша заробітна плата…

Ще одне болюче питання – це туалети, які в школі № 2 знаходяться на вулиці та в окремих дитячих закладах (а саме садочку № 1, напевне, ще з радянських часів), там замість унітазів просто жолоби з дитячими накладками, коли малюк сідає, то рученятами, звичайно ж, впирається в підлогу, а потім навряд чи руки миє. І це при тому, що на садочки виділяються чималі кошти, знаючи зі слів інших працівників закладів. Це жах і з цим не можна ніяк змиритись…

Ось так виглядає наш Козятин восени. Сподіваюсь, що саме осінній вітер незабаром віднесе такого мера-господаря зі своїми однодумцями з нашого міста подалі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*