Жителька Козятина Олена Міщук виграла грант для свого соціального проекту

На початку листопада сталась одна важлива подія в моєму житті, – розповіла Олена Міщук, – Я виграла грант – 1500 € на реалізацію власного соціального проекту. А все почалось з того, що мене відібрали із сотень інших учасників на міжнародну конференцію в Берліні від EVZ foundation. Минулого року, я вже брала участь в такому заході, тому і цього разу мені захотілось потрапити на цю подію.

Умовами конкурсного відбору була крута мотивашка (мотиваційний лист) та ідея для Project Pitching (цей пункт був не обов’язковим, але суть його була в тому, що потрібно написати власний проект, який стосуватиметься теми конференції і захистити його)

Для мене це був новий досвід. Адже до цього, я ніколи самостійно не писала проекти, а тимбільше – не захищала їх перед представниками європейської організації.

Тема цьогорічної конференції, як завжди, була супер-актуальна – «Рабство у сучасному світі»

Чи задумувались ви над тим, що більшість речей, якими ви користуєтесь були зроблені «рабами»?
В сучасному світі тема трудової експлуатації надзвичайно поширена.

Щорічно «раби» по всьому світу виробляють товари і продукти на 354 мільярдів доларів. Окрім того, 152 млн дітей віком від 5 до 17 років змушені працювати в різних галузях за копійки ( і то в кращому випадку, якшо не брати до уваги шантаж і т.д.)

Якщо вам цікаво дізнатись про кількість «рабів», які працюють особисто на вас, можете пройти невеличкий тест на slaveryfootprint.org
Це змусить вас задуматись,коли купуватимете чергову кофтинку.
А якби думаючих людей стало багато,можливо,ми б могли змусити великі корпорації ділитись прибутком з тими, хто так важко працює на них…

Мій грантовий проект безпосередньо стосується теми конференції: рабство у сучасному світі. Проект локальний. Хочу зібрати до 20–25 учасників з усієї України, віком від 16 до 22 років на 3–4 дні. Мета: створити 3 відеопроекти та 1 фотопроект, який буде передавати всю суть і важливість нашої теми. Результат ми поширимо в соцмережах і не тільки. Особливість в тому, що абсолютно всі знімальні процеси будуть відбуватись на телефон. Нам не будуть потрібні дорогі та професійні камери, а також супер-важкі програми для монтажу чи ретуші. Адже в сучасному світі ми звикли швидко обмінюватись інформацією і висвітлювати події через власні смартфони.

Надіюсь, що зможу зробити світ трішки кращим і допомогти людям бути щасливими!, – поділилась Олена.

Щиро бажаємо дівчині успіхів у реалізації проекту та з нетерпінням чекаємо на його проведення у нашому рідному місті!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*