У Вінниці судили телефонного шахрая, який обдурив пенсіонерку на 10 тисяч гривень

До 3 років ув’язнення Вінницьким міським судом було засуджено 40-річного вінничанина, який представляючись правоохоронцем, вимагав від пенсіонерки гроші за вигадану історію з її онуком, який нібито потрапив у ДТП.

Як зазначають у прес-службі прокуратури Вінницької області, у грудні минулого року зловмисник зателефонував до 82-річної жінки. Шахрай запевнив “жертву”, що начебто її онук став винуватцем ДТП. Аби уникнути кримінальної відповідальності, необхідно сплатити гроші.

Невдовзі зловмисник прийшов до довірливої пенсіонерки та забрав в неї 10 тисяч гривень. Про засудженого відомо, що раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Одним словом, шахрай зі стажем.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 190 КК України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно. За принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури, обвинуваченого визнано винним у скоєнні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*