Українці зможуть невідкладно отримати статус безробітного та відмовитися від відвідування служби зайнятості

Кабінет Міністрів у період надзвичайної ситуації дозволив надавати статус безробітного без застосування семиденного періоду для активного пошуку роботи та дозволив зареєстрованим безробітним не відвідувати службу зайнятості протягом 30 і більше календарних днів.

Як повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в понеділок, Кабінет Міністрів на засіданні в неділю ухвалив відповідну постанову зі змінами до порядку реєстрації та ведення обліку осіб у пошуку роботи.

“Людині відразу надаватиметься статус безробітного без необхідності протягом семи днів відвідувати співбесіди з роботодавцями. В цей період співробітники служби зайнятості підбиратимуть можливі варіанти роботи, формуватимуть комплекс заходів, яких мають вжити кар’єрний радник і зареєстрований безробітний для працевлаштування або іншого виду діяльності”, – пояснило міністерство.

Згідно з повідомленням, на період карантину надання статусу безробітного відбуватиметься відразу після подання ним заяви, а допомога призначатиметься після першого дня реєстрації.

У міністерстві також додали, що комунікація безробітних і співробітників служби зайнятості відбуватиметься телефоном або за допомогою електронної пошти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*