Хвороби, які викликає брудна вода

Вживання неякісної води провокує серйозні проблеми.

Діарея. Найпоширеніша хвороба, що викликається брудною водою. Її причиною бувають вірус, які розмножуються у воді. Втім, діарею можуть спровокувати бактерії і паразити, які також мешкають в цій рідині.

Холера. Поширюється бактеріями Vibrio cholerae, які зустрічаються в брудній воді. Передається людині через воду або їжу, в яку потрапили частинки фекалій. Епідемії холери досить часто відбуваються в бідних країнах Азії і Африки.

Гепатит А. Інфекційна хвороба, що вражає печінку. Поширюється або через безпосередній контакт із зараженими і пацієнтами, або після вживання брудної води, що містить залишки фекалій.

Черевний тиф. Колись епідемії цієї хвороби забирали сотні тисяч людей. Тиф поширюється бактерією під назвою Salmonella typhi. Передається через заражені продукти харчування або воду.

Малярія. Переноситься самками москітів, які втамовують спрагу в забруднених джерелах. Симптоми малярії включають лихоманку, головний біль і озноб. У важких випадках малярія може призводити до таких ускладнень, як пневмонія, важка анемія, кома і смерть.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*