«Побажання малечі з Козятинського центру матері та дитини виконано», – Сергій Борзов

Не з пустими руками прибув сьогодні голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов до Козятинського обласного соціального центру матері та дитини. Плануючи поїздку до району, очільник регіону взяв до уваги прохання керівництва закладу сприяти в обладнанні дитячого майданчика. Тож сьогодні, за сприяння Сергія Борзова, заклад отримав нове обладнання –дитячу гойдалку, карусель та пісочницю, які даруватимуть дітям радість дозвілля.

Варто зазначити, що головною метою створення цього закладу є допомога жінкам, які з народженням дитини опинились в складних життєвих обставинах. Фахівці центру навчають клієнтів навичкам самообслуговування, догляду за дитиною та її розвитку, використання коштів, планування зайнятості, підготовки до життя з дитиною та її виховання після вибуття з центру.

Ознайомила гостей із роботою закладу його директор, яка розповіла, що до закладу потрапляють жінки, які потребують особливої уваги та тривалого терміну соціалізації, встановлення групи інвалідності та вирішення подальшого влаштування після виходу із закладу і жінки і її дитини.

Сергій Борзов позитивно оцінив роботу фахівців центру та підкреслив, що вони виконують надзвичайно важливу функцію – допомагають матерям з малолітніми дітьми та вагітним жінкам у складних життєвих обставинах, підтримують та здійснюють їх соціальний супровід. Зокрема, допомагають підшукати житло, роботу, налагодити всі належні дітям виплати.

На переконання очільника регіону одним із пріоритетів роботи ОДА має бути підтримка таких закладів і максимальне сприяння у їх роботі.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*