Які вітаміни потрібні організму восени?

Всі вітаміни, за винятком D, можна отримати тільки через їжу – організм сам їх не виробляє. Однак в сучасному динамічному ритмі життя не завжди вистачає часу і сил на повноцінне харчування, тому доводиться вдаватися до прийому аптечних препаратів, щоб заповнити вміст вітамінів в організмі.
В аптечній мережі дуже багато різноманітних комплексів, моновітамінов, полівітамінів, комплексів вітамінів з мікро, макроелементами, тому все повинно бути в міру. Надлишок вітамінів – тих чи інших – веде до гіпервітамінозу, що іноді буває навіть ще гірше, ніж гіповітаміноз.
Відкриття вітаміну D в 20-х роках минулого століття призвело до загальної перемоги над рахітом. Сьогодні наука пішла далі, і вчені ведуть суперечки щодо того, чи вітамін це, адже вінбільше схожий на стероїдний гормон.
Вітаміни володіють різними корисними властивостями, наприклад, вітамін А, або ретинол, покращує ріст волосся. Вітаміни групи В зміцнюють нервову систему, знижують стрес. Вітамін С, або аскорбінова кислота, корисний для імунітету. А вітамін Е уповільнює процеси старіння.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*