Вчені назвали екзотичний фрукт для довголіття

Лікарі стверджують, що багато проблем зі здоров’ям, що загрожують довголіттю, можна усунути за рахунок ведення здорового способу життя. Названий фрукт, який знижує ризики, пов’язані з раком і ожирінням.

Рак є однією з провідних причин смертності в усьому світі, і статистика навряд чи зміниться найближчим часом.

Поточні дослідження показують, що нездорові звички способу життя можуть підвищити ризик людини їм захворіти. Одним з найефективніших стримуючих факторів є втрата ваги.

Ожиріння є другою причиною розвитку раку у Великобританії – яку можна запобігти, – більше одного з 20 випадків захворювання викликані надмірною вагою. Більш того, ризик тим вище, чим більше людина набирає вагу, і чим довше він зберігається.

Деякі дієтичні рішення сприяють зниженню маси тіла і навіть мають протиракові властивості. Одним з найбільш корисних і ефективних продуктів є екзотичний тропічний фрукт зі злегка кисло-солодким смаком – мангостин.

Плід з Південно-Східної Азії приніс користь в схудненні як в дослідженнях на тваринах, так і на людях. Експерти припускають, що протизапальні ефекти цього фрукта відіграють певну роль в стимулюванні жирового обміну і запобіганні набору зайвої маси. Специфічні рослинні сполуки мангостину – в тому числі ксантони – мають антиоксидантну і протизапальну дію, що може допомогти боротися з розвитком і поширенням ракових клітин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*