НА ВІННИЧЧИНІ ДО СУДУ ПЕРЕДАЛИ СПРАВУ «ЗІРОК РОСІЙСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ», ЯКІ СТРІЛЯЛИ ПО ТЕПЛОВОЗУ

Неабиякого розголосу у вересні за межами Вінниччини набув інцидент у Погребище, де двоє чоловіків стріляли по тепловозу та виклали в інтернет відео. Його підхопили на російському телебаченні, тому погребищенські «стрілки» миттєво стали «зірками». Наразі справу передано до суду.

Як зазначають у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, Калинівською місцевою прокуратурою до суду передано обвинувальний акт стосовно двох жителів Погребищенського району, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України.

Слідством встановлено, що обвинувачені, один з яких перебував в нетверезому стані, знаходячись на залізничному переїзді, що розташований на станції Ржевуська у м. Погребище Вінницької області, як зазначається, «грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом».

Ігноруючи закриті шлагбаумні переїзди, автомобілем марки «Хюндай Санта Фе» вони заїхали на залізничні колії та здійснили три постріли з пістолету марки «Ekol Lady», калібру 9 мм Р.А., виробництва Туреччини, в бік тепловозу маневрового поїзда № 3502. На той час в кабіні тепловозу перебували машиніст та його помічник.

У прокуратурі наголошують, що за зазначені дії обвинуваченим загрожує до 7 років позбавлення волі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*